HAKKIMIZDA
İLETİŞİM

TELEFON

+90 384 242 90 66

E-Mail
info@nevisisistemleri.com

Adress:
Akasaray Yolu 11 Km Nevşehir
SOSYAL MEDYA
Yaşam tarzı değişen,modern hayatı benimseyen insanımıza konforu bir ayrıcalık,bir lüks olarak değil,doğal bir ihtiyacın karşılığı olarak sunuyoruz.
 
 
 
Aile Sıcaklığı
Copyright © 2018  All Right Reserved Nevısı Sistemleri
kapadokya web tasarım
Destek ve İletişim
Telefon: +90384 242 90 66
Mail: info@nevisisistemleri.com
Hakkımızda
Firmamız 1975 Yılında Kemal Ağırtaş tarafından sıhhi tesisat ve kalorifer tesisatı üzerine Nevşehir’ de küçük bir işyeri açarak sektöre giriş yapmıştır. 1990 Yılına kadar bu şekilde faaliyet sürdürmüştür. 1990 Yılından sonra Kemal Ağırtaş ve oğulları birlik ve beraberlik çerçevesinde faaliyetlerine 2000 yılına kadar bu şekilde devam etmişlerdir.

2000 yılında Nevşehir Lale sanayi sitesinde otomatik stokerli kat kaloriferleri imalatına başlamıştır. 2009 yılına kadar bu sektörde sürekli zirvede kalmayı hedef alarak Nevşehir organize sanayi bölgesinde 13000 m2 açık alan ve 2500 m2 kapalı alan olmak üzere fabrika kurarak kapasitesini artırmış ve bölge için iş istihdamı sağlamıştır.

Firmamız satış organizasyonunu kendi satış mağazası ve bayileri aracılığıyla gerçekleştirmektedir. Birçok noktadaki yetkili servis ağı ile müşteri ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap vermektedir.

2015 Yılında %35’lik büyüme gerçekleştiren firmamız, teknolojinin son imkânlarını kullanarak sektöründe lider olma yolunda ilerlemektedir.

Analitik düşünen, iletişim gücü yüksek, takım çalışmasına yatkın müşteri odaklı çalışanları ile sektöründe fark yaratan firmamız; ülkesi, müşterileri, bayileri ve yan sanayi için güvenirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

Sektörde, çevreye dost ve teknolojik ürünleri tasarlayıp üreten bir firma olarak kaliteden ödün vermeden, ürettiklerimizi  yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında satarak Türkiye ekonomisine verdiğimiz katkıdan dolayı NEVISI ailesi olarak gurur duymaktayız.

Ürünlerimiz AB standartlarına uygun üretilmekte olup ISO 9001:2008 ve CE belgelerine sahiptir
Sizin için en iyisi